«КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ-2021» Відкритий Чемпіонат Черкаської області з техніки альпінізму

Leave a comment

ПОЛОЖЕННЯ
про відкритий чемпіонат Черкаської області з техніки альпінізму
«КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ-2021»

1. Мета та задачі :
– Розвиток та популяризація альпінізму та різновидів гірських видів спорту.
– Підвищення рівня спортивної кваліфікації.
– Виявлення найсильніших спортсменів.
2. Час і місце проведення
Змагання проводяться 21 березня 20121 року на навчально-тренувальній базі КЗОСДЮСШОР м. Черкаси (м. Черкаси, вул. Пастерівська 102, спорткомплекс «Манеж»)
9:00-10:00 – Реєстрація учасників.
10:00 – Відкриття змагань.
10:30 – Демонстрація траси.
11:00 – Старт першої команди.
17:00 – Нагородження переможців. Закриття змагань.
3. Керівництво змаганнями
Змагання проводяться під керівництвом Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Безпосереднє керівництво змаганнями покладене на Черкаську обласну Федерацію Альпінізму та Скелелазіння
4. Програма і умови проведення змагань.
Змагання проводятся в виді лазіння у зв’язках з элементами техніки альпінізму. Кожна команда повинна пройти, затвердженну для змагань трассу, відповідно до «Вимог» змагань.
5. Учасники змагань
В змаганнях беруть участь спортсмени м. Черкас, та Черкаської області, а також запрошені з інших міст та областей України.
Склад команди – 2 особи в окремих групах: чоловіки та жінки. Змішані команди зараховуються до чоловічих команд.
6. Умови допуску і прийому учасників
Учасники повинні мати особисте спеціальне спорядження.
7. Порядок і терміни подачі заявок
Іменні заявки подаються в мандатну комісію до 10:00.
Контактні телефони і членів оргкомітету:
Полежайко В’ячеслав Олександрович 0966269005, 0637669614
8. Визначення результатів і нагородження та фінансування.
Результати визначаються суддівською колегією.
Спортсмени, що посіли призові місця, нагороджуються Кубками, та медалями Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Витрати на проїзд, проживання, екіпіровку та експрес-тестування учасників змагань несуть відряджаючи організації і особисто учасники змагань.
9. Підготовка спортивних споруд:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
– підготовка спортивних споруд покладається на Черкаську обласну ФАіС
– контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням техніки безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія Черкаську обласну ФАіС
Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку змагань зобов’язаний надати до мандатної комісії акт про її готовність до проведення змагань.
Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.
10. Медичне забезпечення. Медичне забезпечення змагань здійснюється у відповідності до наказу „Про медичне забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів“, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України від 15.07.2020 № 603/1608, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31липня 2020 року за № 731/35014,відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“ (зі змінами), постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 № 58 „Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)“.
Змагання проводяться відповідно до порядку організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів, з забезпеченням учасників засобами індивідуального захисту, дотриманням інших санітарних та протиепідемічних заходів, а також головна суддівська колегія має забезпечити дотримання вимог всіма учасниками змагань вищеозначених рекомендацій та вжити всі необхідні санітарні вимоги з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Для медичного забезпечення залучаються кваліфіковані медичні працівники. Лікарі, які обслуговують спортивно-масові заходи повинні мати все необхідне для надання невідкладної медичної допомоги та транспортування постраждалих у відповіді лікувально-профілактичні заклади.
Допускати до участі у змаганнях осіб, які надали інформацію про самопочуття, визначену в опитувальнику (додаток 1).
Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.